Start od the content

Teaching staff

Professors/es 1r Curs (2012-13)

Codi AssignaturesCognomNomPerfil acadèmicTelèfonAdreça mail
102510 Biologia Achon Sama Angels TU 973 70 25 25 achon@pvcf.udl.cat
102511 Expressió gràfica Sanz Cortiella Ricardo TU 973 70 28 63 rsanz@eagrof.udl.cat
102512 Física I Pérez García Pedro J. CU 973 70 22 15 P.J.Perez@macs.udl.cat
102513 Matemàtiques I Bailo Ballarín Esteban Col. 973 00 37 28 ebailo@matematica.udl.cat
102514 Química general Garcés González José Luís Agregat 973 70 28 28 jlgarces@quimica.udl.cat
102515 Botànica agrícola i Fisiologia vegetal Recasens Jordi CU 973 00 37 22 jrecasens@hbj.udl.cat
102516 Ciències de la Terra Poch Claret Rosa Maria CU 973 70 25 94 rosa.poch@macs.udl.cat
102517 Ecologia i Gestió mediambiental Chocarro Gómez Cristina TU 973 70 26 06 chocarro@pvcf.udl.cat
102518 Física II Castellví Francesc TU 973 70 28 58 f-castellvi@macs.udl.cat
102519 Química orgànica i bioquímica Lara Ayala Isabel TU 973 70 25 29 lara@quimica.udl.cat
     

Professors/es 2n Curs (2012-13)

Codi AssignaturesCognomNomPerfil acadèmicTelèfonAdreça mail
102520 Bases de la producció vegetal Bosch Serra Àngela D. TU 973 70 28 39 angela.bosch@macs.udl.cat
102521 Construcció Cuchí Oterino Juan Carlos TU 973 70 25 39 cuchi@eagrof.udl.cat
102522 Economia de l'empresa Clop I Gallart Maria Mercè TEUC 973 70 28 90 mclop@aegern.udl.cat
102523 Estadística i Informàtica Pomar Gomá Jesús CU 973 70 28 54 pomar@eagrof.udl.cat
102524 Matemàtiques II Cecilia Averós Joan CEUC 973 70 26 77 jcecilia@matematica.udl.cat
102525 Bases de la producció animal Serrano Beatriz Lectora 973 70 25 54 bserrano@prodan.udl.cat
102526 Economia i Política agrària Juarez Rubio Mª Isabel CEUC 973 70 29 07 mjuarez@aegern.udl.cat
102527 Fonaments de l'enginyeria rural Masip Vilalta Juan TU 973 70 26 06 jmv@eagrof.udl.cat 
102528 Topografía,SIG i Teledetecció Martínez Casasnovas José Antonio CU 973 70 26 16 j.martinez@macs.udl.cat